SMS-tjenesten vår var nede , feilen er nå rettet.
Oppdatering onsdag 13.08: SMS-tjenesten virker igjen. SMS'er sendes fortløpende ut, men det ligger mange i kø, så det kan ta litt tid før du får din melding. Enkelte kan få hentemelding på materiale de allerede har hentet.
Vi utvider hentefristene, slik at dere som får hentemeldinger i dag får 8 dager - det betyr at hentefrist blir 21. august
Hva betyr dette for deg?
Venter du på en bok? Hentemeldinger blir ikke sendt ut, så sjekk status ved å logge deg inn i Bibliofil (fra nettsiden vår eller i appen). Vi vil la materiale stå noen ekstra dager på hentehylla, slik at du rekker å hente det du har bestilt selv om du får meldingen litt senere enn normalt (vi har 8 dagers hentefrist).
Forhåndsvarsel om materiale som forfaller blir ikke sendt ut - husk å sjekke innleveringsfristene dine i Bibliofil. Purringer sendes ikke ut på SMS, så de er ikke berørt av denne feilen.
Ber du om ny pinkode vil ikke den heller komme fram til deg - ta kontakt med oss, så setter vi en ny pinkode manuelt for deg dersom du trenger det.
Så snart feilen er rettet vil alle meldinger, som nå ligger på vent, bli sendt ut.
Vi hjelper deg gjerne- bare ring oss på 33 17 10 50 om du lurer på noe.
